Földi Péter (1949-): A vörös disznó, 1996. Vizespác, papír, jelezve jo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/450/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Foldi-Peter-1949-A-voros-diszno-1996-Vizespac-papir-jelezve-jobbra-lent-Uvegezett-f~II2875076
2875076
10003
450
190000
Beschreibung: Földi Péter (1949-): A vörös disznó, 1996. Vizespác, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 58x57 cm
: nagy_andras