10193. 450. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Hertay Mária (1932-2018): Virágzó fa. Rézkarc, papír, jelzett, számozott, üvegezett fakeretben, 7,5x12 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras