100 000 HUF
270,27 EUR, 294,12 USD
Karsch, Manfred (1948-): Oltár (Altar), 1981. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. és művész bélyegzőjével. Fakeretben. 59x31,5 cm