6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Lukács Ágnes (1920-2016): Nyári gomolyfelhők, 1986. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 32x22 cm