36 000 HUF
95,49 EUR, 102,86 USD
Markó Erzsébet (1947-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjén és megrendelőlapján feliratozott, 60×80 cm