10020. 450. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
42 000 HUF
14
0 HUF
Temesváry József, működött a XX. sz első felében: Farsangi bál, 1929. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 68x76 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras