10654.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
Bánfi jelzéssel: Téli táj. Olaj, karton, fakeretben, 34×27 cm