10613.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
39,79 EUR, 42,86 USD
Beck Judit jelzéssel: Portré. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben, 104x74 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE