10527.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Francesco Granacci (1469-1543) után, XX. sz. második fele: Szent János evangelista Patmosz szigetén. Olaj, fatábla. 25x20 cm. Dekoratív fakeretben.