10534.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
32 000 HUF
86,49 EUR, 94,12 USD
Hegedűs E jelzéssel (Hegedűs Endre?), XX. sz. közepe/második fele: Sapkás lány portréja. Olaj, vászon, javított. 59x55 cm