10563.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
39,79 EUR, 42,86 USD
Holló J jelzéssel, 1930 körül működött magyar festő: Szeptember végén. Akvarell, papír. Hátoldalán Műcsarnok Őszi Tárlat 1931 raglapjával. Üvegezett, korabeli, kissé sérült fakeretben. 27x38 cm