10522.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
60 000 HUF
16
Ismeretlen (szerb?) ikonfestő, XIX. sz. közepe: Sírbatétel. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Farostra ragasztva. Hátoldalán címkén Szépművészeti Múzeum 78/981 bírálati számával. Sérült. 64x101 cm