10780.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
31,83 EUR, 34,29 USD
Jelzés nélkül, 1920-40 körül: Őszi táj. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 55×72 cm.