10779.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 200 HUF
11,14 EUR, 12,00 USD
Jelzés nélkül, 1920-40 körül: Szürkemarhák. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 30x40 cm