10777.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Jelzés nélkül: Csendélet. Akvarell, papír, sérült, 24x30 cm