10548.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
Jelzés nélkül (Komáromi-Kacz Endre?): Zöldellő táj. Olaj, karton. Hátoldalon Komáromi-Kacz Endre felirattal és Műcsarnok Bp., 1927, Téli kiállítás raglappal. Dekoratív fakeretben. 24,5x32 cm