10531.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, vászon, falemezre kasírozva. Kissé sérült. 90x63 cm