10773.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 400 HUF
9,02 EUR, 9,71 USD
Jelzés nélkül: Portré. Olaj, farost, fakeretben, 62x50 cm