10800.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül: Sétálók. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 30×40 cm