10535.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Napfényes vízpart vitorlással. Olaj, vászon. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Dekoratív korabeli szecessziós, kissé sérült fakeretben. 29,5x75 cm