10784. 450. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Virágos út. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 22,5x35 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras