10557.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
79,58 EUR, 85,71 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Vadregényes tájban. Olaj, fatábla. Dekoratív fakeretben. 48x34,5 cm