10550.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
Jelzés nélkül, ismeretlen divattervező (Radó Zsuzsa?), XX. sz. közepe: Női fürdőruha terve. Ceruza, akvarell, papír. 29,5x14 cm