10555.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
42 000 HUF
Jelzés nélkül: kalapos férfi portréja. Olaj, vászon. Hátoldalán "Berény R" valamint az "író Kassák 1912 k." felirattal. Dekoratív fakeretben, keret hátoldalán Levy Galéria Hamburg címkéjével, rajta Imre Szobotka, Porträt felirattal. 65x54 cm