10778.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Jelzés nélkül, kétoldalas: Női akt. Ceruza, papír. Üvegezett, kopott fakeretben. 33x30 cm