10588.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
M Helfrich jelzéssel: Mulatozók. Olaj, farost. Apró felületi sérülésekkel. 42x55 cm