10721.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Arckép tanulmány. Olaj, vászon, fára ragasztva. Dekoratív, sérült fakeretben. 47x37,5 cm.