10707.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Bányász, 2010. Pác, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20,5x14 cm