10715.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Olvashatatlan jelzéssel, (Hagyik István??): Szénakazlas mező. Olaj, papír. Üvegezett keretben. 12,5x35,5cm