10735.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes táj. Olaj, farost. 55x68 cm. Dekoratív fakeretben.