10716.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj. Olaj, vászon. Fa keretben: 80cm x 60cm