Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Mosolygó fiú. Ol... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/450/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-XIX-sz-vegeXX-sz-eleje-Mosolygo-fiu-Olaj-falemez-14x10-cm-Deko~II2969779
2969779
10543
450
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Mosolygó fiú. Olaj, falemez. 14x10 cm Dekoratív, üvegezett fakeretben.
: pk