10726.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
39,79 EUR, 42,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. eleje: Menyecske az asztalnál. Olaj, vászon, sérült. 46x59 cm