10727.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz első fele: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 34x24 cm