10545.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Csendélet. Olaj, karton. Hátoldalán müncheni kiállítási raglappal. Fakeretben. 65x48 cm.