10553.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
36 000 HUF
95,49 EUR, 102,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Táncolók. Olaj, vászon. Felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 32x45 cm