10720.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Zenélő páros. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 41,5×53,5 cm.