10587.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
53,05 EUR, 57,14 USD
Pataky jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, karton. 25x35 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.