10670.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
50,40 EUR, 54,29 USD
Patrick jelzéssel: Vadkacsák. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50,5x61 cm