10685.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Pintér A. Jelzéssel: Folyópart. Olaj, farost, sérült keretben, 45x59 cm