10668.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
74,27 EUR, 80,00 USD
Pór jelzéssel. Alakok. Vegyes technika, karton. Sérült. 67x77 cm. Fakeretben.