10684.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
23,87 EUR, 25,71 USD
Radnóti Lukách J jelzéssel: Csendélet, 1940. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 45x70 cm.