10617.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
9,55 EUR, 10,29 USD
Ráfael jelzéssel: Női akt. Ceruza, papír, foltos. 34x23,5 cm. Üvegezett, kissé kopott fakeretben.