10678.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
SZ J. jelzéssel: Virágok közt. Olaj, vászon. 40x48 cm