10626.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
31,83 EUR, 34,29 USD
Scheiber H jelzéssel: Alvó portréja. Szén, papír, sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 68x56 cm.