10608.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Stefano jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Olaj, vászon. 50x40 cm.