10682.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Szabó jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x40 cm