10528.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Szatmáry Sz. J. jelzéssel: Enteriőr festményekkel. Olaj, vászon. 80x62 cm. Dekoratív fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!