10731.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
39,79 EUR, 42,86 USD
Szőlősy jelzéssel: Ülő akt. Olaj, vászon. XX. sz. eleje Keretben 50x40 cm