10591.
450. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Tihanyi L jelzéssel: Női portré. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 49×37 cm